Майже 90% українців вважають несправедливими комунальні тарифи - опитування — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Майже 90% українців вважають несправедливими комунальні тарифи - опитування

814
Діючі тарифи на комунальні послуги вважають несправедливими 89% опитаних громадян України. Такі дані проведеного агентством "Українська проектна система" 1-7 грудня соціологічного опитування оприлюднив директор агентства Дмитро Громаков.
"Це (комунальна сфера - ред.) перетворилося на таку тотальну "годівницю" для чиновників і "обраних" (маю на увазі депутатів, бізнесменів, які допускаються в цю сферу). Тому однозначно можна сказати: люди відчувають немилосердність цих тарифів, і рано чи пізно, можливо, в 2010-у, внаслідок того, що економічна ситуація буде украй несприятливою, доведеться все-таки розгрібати ці авгієві стайні в тарифах", - прокоментував результати опитування політичний експерт Андрій Золотарьов.
Соцдослідження показало, що лише 5,5% респондентів вважають тарифи справедливими. За словами Д.Громакова, з тарифами згодні представники маленьких міст і сіл південно-східного, центрального і частково західного регіонів. 5,5% опитаним важко відповісти.
Крім того, згідно з результатами опитування, 27,8% респондентів позитивно оцінюють ініціативу Кабміну повернути під державний контроль обласні і міські газорозподільні компанії. 25,5% опитаних негативно поставились до цієї ініціативи, 46,6% - важко з відповіддю.
В Україні опитано 2400 респондентів, похибка вибірки не перевищує 3%.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас