Мінекономіки підготувало новий законопроект про відновлення платоспроможності підприємств — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Мінекономіки підготувало новий законопроект про відновлення платоспроможності підприємств

294
Міністерство економіки України спільно з Міжнародною фінансовою корпорацією і експертами у сфері банкрутства розробило новий проект закону "Про відновлення платоспроможності підприємств". Про це повідомив заступник міністра економіки Анатолій Максюта. За його словами, на початку року, після узгодження з експертами і учасниками ринку, він буде поданий на розгляди Верховної Ради.
"Нинішній закон не влаштовує як бізнес, так і регуляторні органи. На сьогоднішній день процедуру банкрутства використовують для розширення бізнесу і розподілу власності, але не для відновлення платоспроможності підприємства", - відзначив А.Максюта.
Підстави до таких зловживань, за словами заступника міністра, дають численні "білі плями" в законодавстві. Зокрема, не прописані чітко терміни відновлення платоспроможності, немає інформації, коли вони закінчуються, дуже низькі вимоги до арбітражних керівників, немає оптимального механізму досудового рішення питання об відновлення платоспроможності.
За словами А.Максюти, автори закону спробували врахувати якнайкращий законодавчий досвід інших країн і адаптувати його до українських реалій. Значна увага в документі приділена інформованості про проведення банкрутств, чіткішим вимогам до процедури відновлення платоспроможності, порядку досудового вирішення спірних питань.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас