Український ринок акцій продовжив корекцію у вівторок на слабких статданих із США — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Український ринок акцій продовжив корекцію у вівторок на слабких статданих із США

Фондовий ринок
146
Український ринок акцій у вівторок продовжив падіння на тлі слабких статистичних даних із США, при цьому відіграючи звернення уряду України до Міжнародного валютного фонду (МВФ) про виділення екстреного кредиту на $2 млрд.
На фоні збереження дуже низької активності гравців за підсумками дня індекси знизилися: "Української біржі" - на 0,98%, до 1506,16 пункту, ПФТС - на 0,35%, до 596,70 пункту.
Як відзначила трейдер інвестиційної компанії Phoenix Capital Ірина Барабанова, інвестори на українському ринку практично відсутні під тиском невизначеності ситуації з МВФ. Крім того, світові фондові майданчики у вівторок торгувалися в "червоній зоні", відреагувавши на вихід статданих щодо інфляції в США, які виявилися гіршими від очікуваних.
Як сказав аналітик інвестгрупи "ТАСК" В’ячеслав Іванишин, деякий тиск на фондові майданчики надало подальше зміцнення долара по відношенню до євро, що, у свою чергу, викликано стурбованістю інвесторів щодо платоспроможності Греції і фінансовим станом австрійських банків.
На "Українській біржі" торгівельна активність у вівторок трохи підвищилася, проте в основному за рахунок активізації продажів. У лідерах за обсягом торгів опинилися акції "Укрнафти" (-0,96%), Алчевського МК (-1,14%) і Єнакіївського метзаводів (-0,66%).
За словами Іванишина, позитивна динаміка по акціях Сумського НВО ім. Фрунзе (+0,27%) була зумовлена новиною про те, підприємство до кінця 2009 року поставить за замовленням ВАТ "Газпром" (РФ) блоки компресорів для газоперекачувальних агрегатів на суму близько $13 млн для оснащення компресорних станцій "Іванівська" і "Лукоянівська".
В свою чергу, інформація про те, що шахта "Комсомолець Донбасу" продала нідерландському ING Bank N.V. 300 тис. од. скорочення викидів (ECB) в рамках Кіотського протоколу, не надала належної підтримки акціям компанії, які провалилися на 9,09%.
Найбільше падіння цього дня зафіксоване по акціях Ясиноватського машинобудівного заводу (-22,06%) і "Житомиробленерго" (-14%); найбільше зростання - по акціях "Мостобуду" (+2,24%) і Північного ГЗК (+1,74%).
На "Українській біржі" у вівторок укладено 684 угоди на суму 16,844 млн грн.
На ПФТС лідерами за обсягом торгів стали акції "Азовсталі" (-0,81%), "Укрнафти" (-0,88%) і Єнакіївського метзаводу (0,8%).
На ПФТС укладено угоди на суму 13,353 млн грн.
Офіційний курс на 15 грудня - 7,9806 грн/$1.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас