Посольство Франції у Києві пікетують незадоволені роботою "дочок" інбанків в Україні — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Посольство Франції у Києві пікетують незадоволені роботою "дочок" інбанків в Україні

6144
Біля посольства Франції в Києві у вівторок проводиться пікет з вимогою побудови ефективного діалогу "дочок" іноземних банків з їхніми клієнтами в Україні, повідомила агентству "Інтерфакс-Україна" член всеукраїнського громадського об'єднання "Наш захист" Оксана Григорян.
"Щоб був діалог між банком і позичальниками, а не так, як вони зараз поводяться - агресивно", - сказала вона, коментуючи цілі організованої об'єднанням акції.
Член об'єднання пояснила, що акція проходить під стінами посольства Франції в Україні, оскільки в цій країні знаходяться материнські банки українських фінустанов, які проявляють пасивність в побудові діалогу зі своїми позичальниками.
При цьому вона зазначила, що за підсумками першої акції, проведеної 1 грудня поточного року, більшість банків з інкапіталом відреагували на вимоги своїх клієнтів-позичальників і вступили в діалог з ними з питання пом'якшення умов погашення кредитів.
Григорян також пояснила, що "Наш захист" вимагає від банків обговорення можливостей для переведення зобов'язань клієнтів із валютних кредитів в гривню, надання кредитних канікул і зниження відсоткових ставок за кредитами.
"Ми вимагаємо створити робочу групу, аби ми могли захищати свої інтереси - інтереси позичальників, членів нашої організації", - сказала представник громадського об'єднання.
Григорян повідомила, що в акції 15 грудня очікується участь близько 100 осіб, які представляють Київ, Вінницю та Одесу.
"Сьогодні ми не планували велику акцію. Але ми хочемо показати, що якщо нам не підуть на зустріч, то ми збиратимемо масові акції, тому люди у відчаї", - підкреслила вона.
Як повідомлялося, за даними Нацбанку України, на початок листопада в Україні діяло 185 кредитно-фінансових установ, у тому числі 49 банків з іноземним капіталом. При цьому, капітал 17 банків в Україні сформований за рахунок іноземних джерел на 100%. Частка іноземного капіталу в сукупному статутному капіталі всіх українських банків на 1 листопада становила 34,2%.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас