Американці урізують витрати на різдвяні подарунки — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Американці урізують витрати на різдвяні подарунки

139
Багато американців уріжуть витрати своїх сімей в цей святковий сезон і будуть більш практично ставитися до подарунків, які вони зроблять на Різдво, за даними спільного опитування CNN і Opinion Research.
Згідно з опитуванням, 49% респондентів сказали, що вони витрачатимуть менше коштів на святкові подарунки цього року, ніж в 2008 р. Ще 39% сказали, що проведуть витрати на рівні минулого року, а 12% відповіли, що витрачатимуть більше. При цьому 51% респондентів витратить менше на добродійність. Опитування CNN показало, що 68% опитаних купуватимуть ті подарунки, які мають практичну цінність. Тих, хто даруватиме речі, які просто доставлять радість, - 27%. Майже 62% опитаних заявили, що вартість подарунка буде ключовим елементом у прийнятті рішення про його покупку.
За прогнозом Національної федерації роздрібної торгівлі США, середньостатистична американська сім'я в нинішньому році витратить $682 на підготовку до святкування Різдва, тоді як торік цей показник склав $705. Очікується, що $387 американці витратять на подарунки для членів своїх сімей, $66 підуть на те, щоб порадувати близьких друзів, і лише $19 жителів США готові віддати на подарунки для колег. Решту грошей учасники опитування витратять на їжу і прикраси для будинку.
Варто відзначити, що американці з початку листопада до 4 грудня витратили на подарунки в онлайн-магазинах $15,3 млрд., що на 4% перевищує показник того ж періоду минулого року.
За матеріалами:
K2Kapital
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас