Туреччина переходить на нові гроші — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Туреччина переходить на нові гроші

5891
Туристам доведеться зрадити своїм звичкам - влада Туреччини вирішила і з 1 січня 2010 року Туреччина переходить на нову валюту. Ходити в країні тепер будуть нові турецькі ліри, а іноземцям, які з якоїсь причини все ще зберігають запаси старих турецьких грошей, необхідно якнайскоріше обміняти їх в банках країни.
Причому монети потрібно обміняти протягом 2010 року, а старі купюри в Центральному банку Туреччини прийматимуть до обміну ще 10 років. Правда, розплачуватися на території країни ними буде не можна вже з 1 січня 2010 року. У назві турецьких грошей мандрівникам можна заплутатися - старі ліри, які через рік стануть недійсними, називалися "Нові турецькі ліри", а ті, що прийшли їм на зміну, прибрали з назви прикметник "нові".
Крім того, туристам необхідно бути дуже уважними - турецькі монети практично копія монет євро, а вартість їх, зрозуміло, значно нижча. Отже, мандрівники, звиклі розплачуватися в магазинчиках поблизу готелів у євро, можуть помилково взяти здачу в турецьких лірах.
За матеріалами:
Rokf.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас