На київську ялинку витратять мільйон — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

На київську ялинку витратять мільйон

557
На встановлення головної новорічної ялинки на Майдані витратять 1,019 мільйона гривень! За словами першого заступника глави міськадміністрації Анатолія Голубченка, вже виділено 628 тисяч гривень. Решту суми виділятимуть наступного року. Отже, є шанси, що цього року головна ялиночка країни знову простоїть якнайдовше... Нагадаємо, що торік за демонтаж новорічної ялинки мерія розплачувалася до липня. Через затримку сплати ялинку демонтували тільки на початку березня, хоча планували розібрати ще в кінці лютого.
Зараз 35-метрову головну ялинку країни вже закінчили встановлювати - її зібрали з 200 ялиночок і сосен. Причому в мерії запевняють, що спеціально дерева не рубали, а отримали їх від планового санітарного прочищення лісів. Одну з найвищих ялинок Європи почали прикрашати іграшками. Всього їх 400 штук. Цього року виготовили 40 нових тигренят - символів майбутнього 2010 року. Також зшили величезні фіолетові кулі. "Зроблені вони з тканини, щоб, не дай бог, нікого не травмувати, якщо впадуть. На ялинку повісять величезну гірлянду, яка переливається і міняє колір. Цього року декоратори вирішили відмовитися від "політичних" синього і оранжевого кольору і вирішили підсвічувати ялинку на Майдані нейтральним фіолетовим", - розповіла начальник главку культури Світлана Зоріна.
Повністю завершити прикрашати дорогу красуню планують 18 грудня. А 19 числа, в день Святого Миколая, її урочисто відкриють. На Майдані будуть концерти і народні гуляння, свято закінчать 20-хвилинним салютом. А розібрати ялинку планують поки 1 березня 2010 року.
За матеріалами:
Сьогодні
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас