Луценко: Набуття чинності антикорупційних законів ускладнить роботу МВС — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Луценко: Набуття чинності антикорупційних законів ускладнить роботу МВС

Кримінал
578
Набуття чинності з 1 січня 2010 р. нових антикорупційних законів ускладнить роботу МВС. Про це міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявив сьогодні журналістам.
За словами Луценка, цей закон є незавершеним, оскільки такі закони діють в країнах, де відомства забезпечені фінансуванням. МВС, як повідомив глава цього відомства, фінансується з державного бюджету на рівні 25% від потреби.
"Решту ми повинні заробляти через платні послуги і благодійні фонди. Якщо з 1 січня це зупиниться, міліція неефективно працюватиме, як і інші силові структури", - сказав Луценко. Міністр пояснив, що з 1 січня 2010 р. законодавство забороняє будь-яке фінансування МВС по благодійних фондах.
Раніше голова прес-служби СБУ Марина Остапенко заявила, що набуття чинності з 1 січня 2010 р. низки антикорупційних законів обмежить повноваження Служби безпеки України. Судова гілка влади також має претензії до антикорупційного законодавства.
Нагадаємо, Верховна Рада України 11 червня 2009 р. ухвалила закони "Про принципи запобігання і протидії корупції", "Про відповідальність юридичних осіб за корупційні правопорушення", "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, що стосуються відповідальності за корупційні правопорушення". Закони набувають чинності з 1 січня 2010 р.
27 листопада 2009 р. Верховний суд України затвердив проект подання до Конституційного суду України відносно конституційності вказаних законів.
30 листопада 2009 р. Міністерство юстиції заявило про відсутність підстав для визнання неконституційними положень антикорупційних законів.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас