Будівельники дубайського метро хочуть отримати ще 2,5 млрд дол. — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Будівельники дубайського метро хочуть отримати ще 2,5 млрд дол.

245
Консорціум компаній, що займається будівництвом метрополітену в еміраті, може вимагати додаткової оплати своєї роботи у зв'язку зі зростанням витрат.
Генеральним підрядчиком проекту виступає консорціум Dubai Rapid Link, що складається з чотирьох японських і однієї турецької компанії. Як пише видання Construction Week з посиланням на неназване джерело в консорціумі, будівельники метро в Дубаї можуть вимагати від влади додаткові кошти у розмірі близько $2,5 млрд.
Поки що претензія Dubai Rapid Link не оформлена у вигляді позовної заяви і не надійшла на розгляд до арбітражного суду. Дорожньо-транспортне управління Дубаю, яке виступає безпосереднім замовником будівництва, також поки не коментує наведену вище інформацію. Проте в серпні глава відомства визнав, що витрати на будівництво істотно зросли.
Dubai Rapid Link, починаючи з 2005 року, отримав $4,5 млрд. На початку вересня поточного року були відкриті перші 10 станцій дубайського метрополітену. Всього передбачається побудувати 47 станцій на двох лініях загальною протяжністю 85 кілометрів.
За матеріалами:
Prian.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас