Російським даішникам обіцяють премії за відмову від хабарів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Російським даішникам обіцяють премії за відмову від хабарів

153
Співробітники ГІБДД в Тюмені отримуватимуть грошову премію, що в 10 разів перевищує розмір запропонованого хабара, якщо вони відмовлятимуться брати гроші при виконання службових обов'язків. Про це заявив начальник ГУВС РФ по Тюменській області Павло Недоростов на нараді по підбиттю підсумків роботи полку дорожньо-патрульної служби ГІБДД за 11 місяців 2009 року, повідомив сайт ГТРК "Регіон-Тюмень".
Він підкреслив, що це - не разова акція, а новий етап роботи по виявленню тих, хто своєю поведінкою завдає непоправного збитку іміджу тюменської міліції. Щоб співробітники Державтоінспекції могли юридично грамотно поводитися при спробі дачі їм хабара, прямо на нараді з ними провели інструктаж.
Крім цього, начальник Управління власної безпеки ГУВС Росії Анатолій Бородін повідомив про зростання правопорушень, здійснених співробітниками ГІБДД. Так, в 2007 році було зареєстровано 100 таких випадків, в 2008 році - майже 190, а за 11 місяців цього року - 205. За два останні роки засуджено 12 даішників, з них 10 - цього року, розповів Бородін.
За матеріалами:
bfm.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас