Втрати від порятунку AIG, GM і Chrysler повністю компенсувати не вдасться — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Втрати від порятунку AIG, GM і Chrysler повністю компенсувати не вдасться

304
Уряд США навряд чи зможе повністю компенсувати кошти, надані American International Group (AIG), а також автовиробникам - General Motors (GM) і Chrysler Group - під час кризи, вважає міністр фінансів США Тімоті Гайтнер.
За даними Головного бюджетно-контрольного управління, порятунок автомобільного сектора США, а також страхової компанії AIG коштуватиме платникам податків приблизно по $30,4 млрд. Раніше втрати по автосектору оцінювалися в $43,7 млрд, AIG - $31,5 млрд.
Т.Гайтнер також заявив, що вирішив продовжити термін дії програми Troubled Asset Relief Program (TARP), щоб дати адміністрації президента США Барака Обами більше часу на реалізацію заходів з підтримки банківського сектора. "Економіка не буде знов рости без TARP", - вважає він.
Тим не менше, за словами Т.Гайтнера, фінансові та економічні умови в США покращились, і Мінфін розраховує отримати дохід від своїх інвестицій в банківський сектор.
Кажучи про ситуацію з погашенням заборгованості перед урядом крупними американськими банками, Т.Гайтнер відзначив, що "дуже бажано", щоб банки залучали кошти для цих цілей за рахунок розміщення акцій. "Повне погашення боргу краще, ніж поступове, - сказав він. - Я не впевнений, проте, що це можливо в кожній ситуації".
За матеріалами:
Фінмаркет
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас