Китайці будуть постачати телекомунікаційне устаткування малому і середньому бізнесу — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Китайці будуть постачати телекомунікаційне устаткування малому і середньому бізнесу

514
Компанія Huawei вийшла на масовий ринок: якщо дотепер її клієнтами були тільки телеком-оператори, то тепер вона буде пропонувати рішення для більш широкого кола компаній. Huawei повідомила про укладання угоди із SecNET, котра входить до групи UTTC (дистриб'ютор IT & З у СНД). Через дистриб'ютора компанія буде просувати весь спектр свого устаткування - від міні-АТС для офісів, рішень для мереж передачі даних (комутатори, маршрутизатори) і оптичних мереж до модемів та устаткування для відео- та аудіоконференцій. В Huawei розраховують, що їхня продукція зацікавить середній і великий бізнес, зокрема компанії банківського сектора, а також держустанови - так званий enterprise-сегмент.
В Huawei очікують, що через 5 років продажі через дистриб'ютора складуть 30% загальних продажів у натуральному вираженні. "На перший рік ми не ставимо перед собою надзвичайних планів. До кінця року продажі через канал (через дистриб'ютора.-Ъ) не перевищать $2,5 млн, при тому, що сумарний дохід українського підрозділу Huawei становитиме близько $150 млн", - заявив директор департаменту канальних продажів Михайло Смоленський. Він підкреслив, що з 22 ключових клієнтів, включаючи провідних телеком-операторів, компанія продовжить працювати прямо.
У портфелі Huawei є практично всі види мережевого обладнання, говорить гендиректор "Датагруп" (оператор фіксованої телефонії й інтернету) Олександр Данченко. Він зазначає, що Huawei іде шляхом західних компаній, які спочатку досягали максимуму в сфері прямих продажів, а потім розширювали присутність за допомогою партнерів, добре знайомих з локальним ринком.
Але на цьому ринку Huawei чекає значна конкуренція. За словами начальника департаменту технічних закупівель "Астеліта" (TM life:)) Олексія Попка, в enterprise-сегменті кількість потенційних клієнтів у кілька разів вища, ніж на ринку рішень для великих телеком-операторів: "Однак, крім традиційних конкурентів Huawei - Nokia Siemens Networks, Alcatel-Lucent, ZTE,- тут працюють Cisco, Juniper, Avaya та інші компанії, що спеціалізуються на подібних рішеннях".
Тим часом далеко не всі телеком-вендори поводяться подібним чином. Ericsson, навпаки, кілька років тому продала свій enterprise-підрозділ компанії Aastra Technologies. В українському підрозділі Ericsson говорять, що із цієї причини не продають у країні устаткування для масового ринку. "Але не виключено, що ми повернемось у цей сегмент",- підкреслили в Ericsson.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас