ЄБРР виділив Молдові кредит у розмірі 12 млн дол. для підтримки розвитку сільськогосподарської інфраструктури — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

ЄБРР виділив Молдові кредит у розмірі 12 млн дол. для підтримки розвитку сільськогосподарської інфраструктури

96
Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) виділив для підтримки розвитку сільськогосподарської інфраструктури Молдови кредит 12 млн дол. Як повідомили в постійному представництві ЄБРР в Кишиневі, ці кошти отримала Trans Oil Group - найбільша в країні компанія, що займається торгівлею зерном, побудувала завод з виробництва рослинної олії в м. Чадир-Лунга, а також зерновий термінал в порту Джурджулешти.
Частина кредиту, наданого їй ЄБРР, буде направлена на погашення короткострокового кредиту, взятого для будівництва Trans Oil Group названого заводу з виробництва рослинної олії. Інша частина ресурсів Євробанку призначена для поповнення оборотного капіталу і закупівлі зернових.
Від початку своєї діяльності в Молдові ЄБРР інвестував понад 325 млн євро в різні сектори економіки країни. Крім того, фонди ЄБРР дозволили залучити до Молдови додаткові інвестиції понад 240 млн євро.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас