Луценко проти введення кримінальної відповідальності за порушення заборони на гральний бізнес — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Луценко проти введення кримінальної відповідальності за порушення заборони на гральний бізнес

Казна та Політика
474
Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко виступає проти введення кримінальної відповідальності за порушення заборони на гральний бізнес.
Про це він сказав на прес-конференції.
"Я не прихильник кримінальної відповідальності (за порушення заборони на гральний бізнес), я прихильник (введення) високої адміністративної відповідальності плюс конфіскації майна тих, хто порушує закон", - сказав він.
Луценко зазначив, що закон, яким було заборонено гральний бізнес, недосконалий, оскільки в ньому не передбачена пряма відповідальність за порушення заборони.
Він також підкреслив, що нинішнє законодавство не дозволяє закривати інтернет-гральні заклади, що з'явилися замість старих гральних закладів.
Адже, з його слів, фактично власники цих закладів надають своїм клієнтам послуги користування Інтернетом і неможливо відстежити, які сайти клієнти відвідують.
МВС намагається знайти вихід із цієї ситуації.
Оскільки в зазначених закладах ведеться обмін виграних їх відвідувачами сум електронних грошей на готівку, а для таких операцій необхідний дозвіл НБУ, то у разі його відсутності МВС притягає через суди до відповідальності їх власників.
Як повідомляло агентство, 25 червня в Україні набрав чинності закон про заборону грального бізнесу.
У жовтні 4 депутати від фракції Партії регіонів, 8 від Блоку Юлії Тимошенко, по 1 від "Нашої України-Народної Самооборони", Блоку Литвина і Комуністичної партії запропонували Раді ввести кримінальну відповідальність за порушення закону про заборону на ведення грального бізнесу.
За матеріалами:
Українські Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас