Секретаріат: Ющенко відстоює економічну свободу на противагу державному монополізму Тимошенко — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Секретаріат: Ющенко відстоює економічну свободу на противагу державному монополізму Тимошенко

279
Президент України Віктор Ющенко виступає за утвердження в державі принципу економічної свободи, повідомив перший заступник глави секретаріату президента Олександр Шлапак.
"Економічна програма президента принципово розходиться з програмою нашого уряду. Адже економічна програма В.Ющенка побудована тільки на одному принципі - принципі економічної свободи", - сказав О.Шлапак в ефірі телеканалу ICTV в понеділок пізно увечері, повідомила прес-служба глави держави.
Він пояснив, що мова йде про неприпустимість збору податків наперед, невідшкодування ПДВ, створення рівних податкових правил для всіх і припинення втручання в бізнес конкретних підприємств і цілих галузей.
При цьому О.Шлапак назвав позицію прем'єр-міністра державним монополізмом. "Максимальні повноваження стягнути в центр, командувати всіма - від маленької ферми до крупних підприємств і галузей", - сказав він про політику уряду.
"Уряд нагадує мені сьогодні Бармалея із знаменитого фільму "Айболіт-66", який говорив: "Я змушу всіх бути щасливими". Ось чому президент, безумовно, з дуже багатьох питань змушений не погоджуватися з урядом і ветувати такі рішення. І думаю, буде ветувати й надалі на користь нашим людям і бізнесу", - резюмував О.Шлапак.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас