Bloomberg: Мінфін США пов'язує продаж акцій Citigroup з планом повернення держдопомоги — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Bloomberg: Мінфін США пов'язує продаж акцій Citigroup з планом повернення держдопомоги

231
Міністерство фінансів США не поспішатиме з продажем 34% акцій Citigroup Inc до того часу, коли між банком і регуляторами не буде укладений договір про прийняття детальнішого плану погашення всіх боргових зобов'язань Citigroup перед федеральним урядом, повідомляє Bloomberg з посиланням на джерело в міністерстві.
Чиновники казначейства стурбовані тим, що продаж 7,7 млрд. акцій нью-йоркського банку може ослабити попит інвесторів на папери Citigroup, якщо згодом банку стане необхідно залучити капітал на фондовому ринку для повернення боргів державі. У самому банку намагалися переконати казначейство продати пакет для того, щоб бути вільними в прийнятті рішень про виплату компенсацій і бонусів співробітникам.
В жовтні виконавчий директор Citigroup Вікрам Пандіт заявив, що він "зосереджений на якомога швидшому погашенні кредитів банку за програмою TARP". Він сказав: "Ми збираємося проводити консультації з урядом і нашими регуляторами в даному питанні". Принаймні двічі за останні три місяці він сказав, що міністерство має право вільно продати свої акції у будь-який час.
В минулому році отримав державних кредитів і гарантій на суму $45 млрд. Акції Citi були обміняні на кредитний транш у розмірі $25 млрд. Зараз пакет держави коштує $31,2 млрд. Сьогодні стало відомо, що Kuwait Investment Authority, суверенний інвестиційний фонд Кувейту, заробив $1,1 млрд. на інвестиціях в акції Citigroup. KIA повністю продав свій пакет в Citigroup за $4,1 млрд., отримавши дохід 37%. Citigroup вже виплатив уряду $7 млрд. з наданих йому гарантій на $20 млрд. активів.
За матеріалами:
K2Kapital
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас