У Венесуелі об'єднають чотири націоналізовані банки — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У Венесуелі об'єднають чотири націоналізовані банки

191
Влада Венесуели вирішила об'єднати чотири раніше націоналізовані урядом комерційні банки - Confederado, Central, Bolivar і Banco Real, повідомляє Agence France-Presse.
В ефірі телепрограми "Алло, президент!" глава держави Уго Чавес заявив, що новий банк отримає назву Banco Bicentenario (Банк "Двохсотліття") на честь 200-річчя незалежності Венесуели від Іспанії. У створенні нової фінансової установи також візьме участь інший державний банк - Banfoandes.
Нагадаємо, що раніше всі чотири банки були закриті й націоналізовані через нібито знайдені в їх роботі порушення. Окрім них, з цієї ж причини були закриті ще два банки, Banco Canarias і BanPro, які, проте, не увійдуть до складу нового державного банку.
З 2007 року уряд Венесуели націоналізував низку підприємств, що раніше були під контролем комерційних компаній. В основному, ці заходи торкнулися компаній, що працюють у сфері електрифікації, цементного виробництва, нафтової і сталеливарної промисловості, а також банківського сектора.
Чавес заявляє, що мета втручання держави у фінансовий сектор полягає в тому, щоб перешкодити приватним банкам "надмірно спекулювати" коштами.
За матеріалами:
K2Kapital
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас