Президент GM провів перестановки в керівництві концерну — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Президент GM провів перестановки в керівництві концерну

97
Президент і генеральний директор компанії General Motors Co Ед Уайтакр оголосив про масштабні кадрові перестановки в керівництві концерну, підсиливши свій контроль над компанією, повідомляє Reuters.
На думку аналітиків, перестановки означають, Уайтакр, який став президентом GM в липні, після завершення процедури банкротства, профінансованої державою, може протягом деякого часу, можливо, року, залишитися і її генеральним директором.
"Я хочу дати людям більше відповідальності та влади в компанії, а потім змусити їх звітувати", - сказано в заяві Уайтакра.
В результаті перестановок віце-президент компанії Боб Лутц став старшим радником, а Нік Рейлі, який очолює GM Europe, став куратором реструктуризації Opel.
Оголошення було зроблене Уайтакром після того, як рада директорів GM прийняла рішення про заміну генерального директора Фріца Хендерсона, який провів компанію через процедуру банкротства. Зміни дали порівняно молодим топ-менеджерам GM більше влади в компанії. Всі перестановки були проведені всередині концерну.
За матеріалами:
K2Kapital
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас