Падіння долара "пожвавило" ринок нерухомості — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Падіння долара "пожвавило" ринок нерухомості

Нерухомість
4336
Ті, хто стежить за коливаннями на валютному ринку, поспішають вкласти гроші в нерухомість і золото, вважають ріелтори.
За словами голови комітету з нерухомості Європейської бізнес-асоціації Ігоря Балаки, сьогодні попитом традиційно користуються однокімнатні і двокімнатні квартири.
Потенційні покупці почали також виявляти цікавість до елітного житла з ремонтом. Причому спостерігається 1-2% зростання вартості саме з реальних операцій.
В свою чергу, глава експертної ради Української гільдії ріелтерів Сергій Шкільов відзначає, що особливою популярністю в Харкові користуються два райони - Салтівка (до 60% продажів) і Нові будинки (найдешевша однокімнатна квартира "пішла" за 23 тисячі доларів, а найдорожча коштувала 37 тисяч).
- Якщо говорити про останні тенденції, то сьогодні люди стали дуже часто невмотивовано підвищувати ціни на свої квартири, при цьому не хочуть торгуватися. В результаті є квартири, які виставляються на продаж, а є які продаються, - вважає Сергій Миколайович. - Більше того, ціни на ті квартири, що продаються, не змінилися, а на ті, що виставляються - піднялися.
За його словами, в порівнянні з листопадом минулого року сьогодні в Харкові операцій з нерухомістю укладається в три рази більше.
- Криза у нас почалася в жовтні 2008 року, коли рівень операцій різко впав, потім декілька місяців поспіль спостерігалася стагнація ринку, з лютого по травень рівні продажів трималися на одному рівні, а в червні піднялися, і цього року липень був найпродуктивнішим за кількістю реальних операцій, - пояснює ріелтер. - В серпні повернулися до весняних показників, а з вересня ми помічаємо збільшення на 40%.
В грудні за традицією чекаємо найбільшу кількість операцій.
За матеріалами:
Realt.UA
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас