Дослідження: Невисока зарплата і відсутність зростання провокують українців на звільнення — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Дослідження: Невисока зарплата і відсутність зростання провокують українців на звільнення

1103
56% респондентів планують змінити місце роботи, але звільнятися завчасно не збираються. Про це свідчать результати опитування міжнародного кадрового порталу HeadHunter.
Більшість співробітників українських компаній на питання "Чому ви плануєте змінити місце роботи?" вказали на відсутність можливості для професійного зростання (63%) і маленьку зарплату (52%). Також серед основних причин відзначили бажання змінити сферу професійної діяльності (21%) і ненормований робочий графік (15%).
Крім цього, абсолютна більшість співробітників, які планують міняти роботу, не збираються завчасно звільнятися. 92% опитаних продовжують працювати і паралельно перебувають в пошуку і лише 5% збираються спочатку звільнитися, а вже потім почати шукати нову роботу. А 2% респондентів взагалі нічого не роблять, а тільки планують.
При цьому 90% серед тих, хто не планує сам міняти роботу або ще не вирішив, все ж періодично замислюються про це. І основна причина - відсутність можливості професійно розвиватися (64%).
В опитуванні взяли участь 2 тис. 902 особи. Близько 80% з них мають постійне місце роботи, а 21% перебувають в активному пошуку.
За матеріалами:
Фокус
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас