За підсумками жовтня БТА Банк один з кращих банків України по обслуговуванню вкладників фізичних осіб — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

За підсумками жовтня БТА Банк один з кращих банків України по обслуговуванню вкладників фізичних осіб

358
Незважаючи на все ще значні кризові явища в економіці, довіра клієнтів до банківської системи поступово повертається. Перш за все, це помітно в сегменті фізичних осіб, внески яких в банківську систему за підсумками жовтня виросли на 1%. Одним з найцікавіших для вкладників банком за підсумками жовтня є БТА Банк.
Наприклад, впродовж місяця БТА Банк наростив об'єм термінових внесків фізичних осіб на 19%, що є 6 показником з 182 банків України. Банк зайняв 13 місце за обсягами абсолютного приросту депозитного портфеля на одне банківське відділення, випередивши за даним критерієм більшість банків, що входять в першу десятку.
Коментуючи результати діяльності Банку за жовтень, Голова Правління ВАТ "БТА Банк" Наталія Сергеєва відзначає: "Основним критерієм позитивних показників по приросту депозитної бази клієнтів БТА Банку є неухильне і своєчасне виконання своїх зобов'язань перед кожним клієнтом банку. Додатковими критеріями надійності є висока ліквідність Банка, підтверджена "реальним" капіталом, а також консервативною і безризиковою політикою, банк не "женеться" за високоризикованими-прибутковими операціями. Довгостроковий і стабільний банк, ось основний слоган його розвитку, тому збільшення клієнтської бази банку є абсолютно логічним".
Надійність БТА Банку підтверджується оцінками незалежних експертів. Зокрема, рейтинговим агентством Кредит-Рейтинг банку привласнений і неодноразово підтверджений рейтинг інвестиційного рівня uaВВВ (стабільний). Рейтинг надійності внесків банку підтверджений на рівні "4" - високий рівень надійності. Згідно вказаному рейтингу, БТА Банк входить до числа 10 найбільш надійних банків України.
За даними Національного банку України, за розміром активів на 1 жовтня 2009 року (2,473 млрд грн) БТА Банк займав 52-е місце серед 182 діючих в країні банків.
За матеріалами:
БТА Банк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас