Громадське мовлення в Україні з'явиться в 2010 — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Громадське мовлення в Україні з'явиться в 2010

400
Глава Національної комісії з утвердження свободи слова і розвитку інформаційної сфери при президенті України Тарас Петрів під час круглого столу в Києві заявив, що запуск системи громадського мовлення можливий вже в 2010 році.
"Сьогодні, як ніколи, йде той час, коли ми можемо говорити (я беру на себе таку сміливість), що процес впровадження системи громадського мовлення напевно буде і може бути реальний в 2010 році. Я не бачу будь-яких побоювань. Це не той процес, який вимагає якоїсь величезної консолідації", - сказав він.
Разом з тим, Петрів вважає неможливим існування одночасно державного і громадського мовлення в Україні.
Для реалізації проекту з впровадження системи громадського мовлення, за його словами, необхідні політична сміливість і успішний менеджмент.
В свою чергу перший заступник глави Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації Андрій Шевченко, кажучи про основи цього проекту, відзначив: "Громадське мовлення має ґрунтуватися на абсолютно нових принципах. Це означає - незалежне фінансування, це означає - незалежна кадрова політика, це означає - незалежна редакційна політика".
Крім того, посол Європейського Союзу в Україні Жозе Мануел Пінту Тейшейра заявив, що Європейський Союз продовжуватиме співпрацю з Україною з впровадження системи громадського мовлення.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас