Майстер-клас "5 кроків до побудови консолідованої звітності. Теорія. Практика. Інструменти" — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Майстер-клас "5 кроків до побудови консолідованої звітності. Теорія. Практика. Інструменти"

365
Грамотно складена консолідована звітність дозволяє дати чітку оцінку діяльності компаній. Консолідація в першу чергу актуальна для груп компаній і холдингових структур, які мають залежні і дочірні компанії, для тих організацій, які мають філіальну мережу. Підготовка консолідованої (зведеною) звітності є обов'язковою, як відповідно до вимог законодавства, так і для інтересів менеджменту і інвесторів.
Майстер-клас знайомить з методиками консолідації звітності з урахуванням різних підходів до рішення цієї задачі. Висловлюються питання техніки консолідації, методики елімінування міжкорпоративних операцій. Також майстер-клас дозволить слухачам познайомитися з прикладом упровадження консолідації в крупній холдинговій структурі.
Рекомендуємо Вам відвідати майстер-клас, який проведуть експерти українського офісу ГК "ІНТАЛЄВ". В рамках заходу провідні експерти поділяться колосальним досвідом, який заснований на більш ніж 1000 успішно реалізованих проектах.
При попередній реєстрації участь безкоштовна.
Аудиторія: майстер-клас буде корисний для генеральних директорів, фінансових директорів, директорів з розвитку, директорів IT департаменту, керівників фінансово-економічних служб.
Дата проведення: 16 грудня, 2009 р.
Час проведення: 10.00 – 14.00.
Зареєструватися на участь в бізнес-заході і отримати докладну інформацію можна в департаменті по роботі з клієнтами ГК "ІНТАЛЄВ":
заповнивши реєстраційну форму на сайті http://www.intalev.ua/
або по багатоканальному телефону: (044) 537-74-11, 207-39-59
За матеріалами:
Инталев
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас