Конференція мережі "Nexia International" підкреслила відданість міжнародному середньому бізнесу — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Конференція мережі "Nexia International" підкреслила відданість міжнародному середньому бізнесу

295
Нещодавно у Празі відбулась щорічна конференція глобальної мережі аудиторських та консалтингових компаній "Nexia International" (www.nexia.com), що налічувала 220 представників з 67 країн. Основна тема - підтримка її членів у активному розширенні міжнародного спрямування їх бізнесу.
"Співпраця з членами мережі "Nexia International" забезпечує наших клієнтів високоякісними послугами аудиту, а також податкового і фінансового консультування у всьому світі. Наша щорічна конференція в Празі була доречним переглядом того, яким чином всі члени мережі можуть якнайкраще обслуговувати клієнтів у сучасних складних економічних умовах", - сказав Роман Білик, керуючий партнер "ДК-Україна" (www.dk.ua).
Стандарти якості
"Nexia International" також підтвердила: відданість глобальним стандартам якості є основою цієї провідної мережі незалежних аудиторських та консалтингових компаній, що надають послуги середньому бізнесу по всьому світі.
"Глобальний контроль за якістю – це ключовий аспект у побудові дійсно ефективної мережі", – зазначив Норберт Ной, голова "Nexia International". - "Основою "Nexia International" є надання лише високоякісних послуг та експертниого досвіду місцевого значення по всьому світі". Нещодавно мережа "Nexia" призначила Саймона Райлі, спеціаліста з аудиту міжнародного класу, відповідальним за вдосконалення програми контролю за якістю та забезпечення якості надання послуг аудиту у всій мережі.
Гарячі теми
Окрім визначення стратегічного напрямку мережі "Nexia", на щорічній конференції було розглянуто деякі важливі питання міжнародного бізнесу, зокрема, конвергенція міжнародних стандартів фінансової звітності, вимоги до звітності для малих та середніх підприємств та питання ускладненого міжнародного податкового планування.
У своєму виступі на Празькій конференції про введення міжнародних стандартів фінансової звітності для малих та середніх підприємств, Стівен Купер, член Ради з Міжнародних стандартів бухгалтерського обліку, зазначив: "МСФЗ для малих та середніх підприємств були розроблені як відповідь на потужний міжнародний попит як з боку країн з розвинутою економікою, так і країн, що розвиваються, щодо точного та загальноприйнятого набору стандартів бухгалтерської звітності для малих та середніх підприємств, простішого від МСФЗ у повному обсязі. Згідно з результатами нещодавнього дослідження близько 60% операторів стандартів бухгалтерської звітності сказали, що вони збираються вимагати або дозволяти використання МСФЗ для малих та середніх підприємств у межах своєї юрисдикції протягом наступних трьох років".
"Nexia International" привітала послідовну політику Ради з Міжнародних стандартів бухгалтерського обліку стосовно дотримання загальних стандартів у розробці окремого комплекту бухгалтерських стандартів та зменшенні тягаря фінансової звітності. Використання цих стандартів надасть можливість інвесторам, позичальникам та іншим користувачам порівняти результати фінансової діяльності малих та середніх підприємств. Також "Nexia" висловила свою вдячність Раді з Міжнародних стандартів бухгалтерського обліку за спроби запровадити ці вдосконалення поряд з нагальними діями, яких вимагають наслідки фінансової кризи.
Норберт Ной зазначив, що "Nexia International" має хорошу підготовку для надання консультацій міжнародним компаніям стосовно розрахунків з місцевими податковими органами, багато з яких збільшують свої зусилля задля заповнення прогалин у державних фінансах своїх країн. "Мета "Nexia" – бути серед провідних консультантів, до яких можуть звернутися підприємства, що розширюють свій бізнес у світі".
Майбутнє
Керівник "Nexia" зазначив, що Група намагатиметься не тільки зберегти, але й збільшити свою поточну присутність на ключових економічних ринках світу та розширити свій вплив на такі особливі ринки, як Китай та середнє/західне побережжя США. Наразі мережа зміцнила свою присутність в США шляхом збільшення кількості своїх членів на три компанії та представлення нових членів в Іспанії та Бразилії. "Ми продовжуватимемо розшукувати нові компанії, що надають високоякісні послуги та мають сильну присутність на місцевих ринках у своїх країнах, для членства в нашій мережі задля закріплення нашого статусу однієї з провідних незалежних мереж середнього бізнесу", – сказав він.
Через два роки після злиття з SC International Норберт Ной сказав, що злиття двох мереж пройшло дуже злагоджено. Зараз об’єднана мережа є десятою в списку найбільших міжнародних аудиторських мереж, її оборот перевищує 2,2 млрд. доларів США, а кількість її співробітників налічує більше 18 000 працівників в 520 офісах у більше 100 країн світу.
Для отримання більш детальної інформації звертайтесь до:
Сергій Сумніков, "ДК-Україна"
+38 032 298 85 40
SergiySumnikov@dk.ua
Стів Сміт, Третя сторона
+ 44 (0)20 7490 8056
stevesmith@thirdperson.co.uk
Донал Уоткін, секретаріат "Nexia International"
+ 44 (0)20 3195 6793
dwatkin@nexia.com
Примітка:
Група компаній "ДК-Україна. Аудитори і Консультанти" заснована в 2001 році. Сьогодні вона займає провідне місце серед груп і компаній на українському ринку аудиту і консалтингу.
Великий галузевий досвід, комплексний підхід до обслуговування клієнтів, повний спектр професійних послуг, які надає Група, дає їй змогу повно і ефективно реалізовувати свій потенціал і вирішувати найскладніші завдання. Задля цього в компанії працюють понад сто професіоналів у різних галузях.
Офіси компанії розташовані у Львові та Києві, проте географія діяльності значно ширша. Участь компанії у міжнародній асоціації незалежних аудиторів, бізнес-експертів та консультантів "Nexia International" дає змогу пропонувати нашим клієнтам послуги у світових фінансових центрах.
"Nexia International" – це провідна мережа незалежних аудиторських та консалтингових компаній у світі, яка має 520 офісів у більш ніж 100 країнах світу, а це допомагає формувати серйозне портфоліо ділових консультацій, а також консалтингових послуг у сфері страхування та оподаткування.
Значна присутність у головних фінансових та економічних центрах світу Групи забезпечує стратегічне положення "Nexia", що дозволяє їй задовольняти різноманітні міжнародні вимоги своїх клієнтів, список яких налічує як всесвітньо відомі компанії та міжнародні філіали, так і приватні підприємства та осіб з великим чистим капіталом (HNWI).
У 2008 сукупний дохід компаній, що є членами "Nexia", становив 2,2 млрд. доларів, що дозволило мережі зайняти 10-е місце у рейтингу найбільших міжнародних мереж світу за прибутком у міжнародному дослідженні, опублікованому в останньому International Accounting Bulletin (грудень 2008).
За матеріалами:
ДК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас