eBay оштрафували за продаж французького парфуму — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

eBay оштрафували за продаж французького парфуму

527
Американський інтернет-аукціон eBay оштрафований на 1,7 мільйона євро за те, що порушив вимогу французького суду і допустив продаж парфумерії від LVMH (бренди Christian Dior, Kenzo, Guerlain та інші) на своєму сайті. Про це 30 листопада повідомляється на сайті газети The Times.
За даними LVMH, продажі на eBay порушують ексклюзивні права офіційних продавців парфумерії, з якими укладені офіційні контракти.
В eBay вже заявили, що не згодні ні з рішенням суду, ні з новим штрафом. "Франція - єдина країна, де користувачі не мають права продавати те, що їм належить", - відзначила прес-секретар інтернет-аукціону. Вона також підкреслила, що сума штрафу є дуже великою.
Рішення суду про заборону на продаж парфумерії LVMH було винесено ще в липні 2008 року. Відтоді, як відзначають на eBay, в компанії робили все можливе для того, щоб не допустити реалізації парфумерії через їхній сайт.
У вересні 2008 року французький суд зажадав від eBay 80 тисяч євро за продаж підробок парфумерії відомих брендів.
Варто відзначити, що на eBay регулярно скаржаться виробники косметики. Зокрема, в квітні 2009 року на Високому суді Лондона розбиралася скарга L'Oreal - компанія звинувачувала аукціон у продажу підробок. Високий суд Лондона встав тоді на бік eBay.
eBay є найпопулярнішим комерційним сайтом в США. Акції компанії на уранішніх торгах в Нью-Йорку зросли майже на два відсотки, незважаючи на штраф, виписаний у Франції.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас