Україна і Молдова домовилися про початок демаркації центральної ділянки україно-молдавського кордону — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Україна і Молдова домовилися про початок демаркації центральної ділянки україно-молдавського кордону

424
Україна і Молдова домовилися про початок найближчим часом і завершення в стислі терміни робіт з демаркації центральної (придністровської) ділянки україно-молдавського державного кордону.
Така домовленість була досягнута за результатами консультацій між заступником міністра закордонних справ України Костянтином Єлісєєвим і заступником міністра закордонних справ і європейської інтеграції Молдови Андрієм Поповим, яка відбулася 28 листопада в Києві, повідомляє прес-служба МЗС України в понеділок.
Сторони також погодилися з необхідністю застосування дієвих кроків для прискорення процесу остаточного завершення договірно-правового оформлення державного кордону.
Під час консультацій також була досягнута домовленість про спільні кроки з метою збереження і множення екосистеми річки Дністер, сторони відзначили готовність підписати україно-молдавську угоду про забезпечення прав національних меншин.
К.Єлісєєв і А.Попов погодилися прискорити регулювання комплексу питань щодо взаємного визнання прав і регулювання відносин власності шляхом підписання найближчим часом відповідного протоколу.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас