Підприємці не будуть платити за час, коли ринок був на карантині — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Підприємці не будуть платити за час, коли ринок був на карантині

702
Чернівецьким підприємцям, які здійснюють торгівлю і надають послуги на промислових ринках міста, які у зв'язку з епідемією грипу були два тижні (з 30 жовтня до 14 листопада ц.р.) закриті на карантин, депутати Чернівецької міськради надали 100-відсоткові пільги зі сплати ринкового збору за цей період.
Як повідомляє кореспондент УНІАН, таке рішення одноголосно прийняла сесія Чернівецької міської ради.
Згадані пільги зі сплати ринкового збору надані юридичним і фізичним особам - підприємцям, які здійснюють торговельну діяльність на непродовольчих, у тому числі квіткових, ринках і мікроринках, а також в пунктах і секторах з продажу непродовольчих товарів на продовольчих, змішаних ринках і мікроринках Чернівців.
Ці пільги не поширюються на підприємців, які проводили торгівлю непродовольчими товарами або надавали послуги, порушуючи рішення міської надзвичайної протиепідемічної комісії відносно впровадження карантину.
Сесія Чернівецької міськради також рекомендувала адміністраціям ринків і мікроринків міста за період карантину не брати плату за надання послуг за утримання торговельних місць в належному стані з підприємців, як юридичних, так і фізичних осіб, з якими укладено угоди про надання в користування торговельних місць.
Як повідомив на сесії міський голова Чернівців Микола Федорук, надаючи підприємцям пільги зі сплати ринкового збору, міський бюджет недоотримає 750 тисяч гривень.
Як повідомляв УНІАН, 10 листопада більше тисячі підприємців "Калинівського ринку" майже дві години повністю перекривала рух транспорту поблизу свого ринку в Чернівцях, вимагаючи від міської влади негайного відновлення роботи ринку, який у зв'язку з епідемією грипу був закритий на карантин.
Підприємці були обурені тим, що в інших містах України, де також оголошений карантин, "речові ринки працюють", на відміну від Чернівців, де, на їхню думку, "великі супер- і гіпермаркети за хабар купили можливість торгувати в період епідемії, аби за рахунок закриття "Калинівського ринку", мати в цей час надприбутки". Тоді ж керівництво міської ради пообіцяло не брати ринкового збору з підприємців за період простою.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас