Індія вивчає наслідки боргових проблем Дубаю для економіки країни — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Індія вивчає наслідки боргових проблем Дубаю для економіки країни

481
Уряд Індії уважно стежить за фінансовою ситуацією в еміраті Дубай (ОАЕ) і вивчає можливі наслідки боргових проблем емірату для індійської економіки, повідомив міністр фінансів Індії Пранаб Мукерджі. Він вказав, що криза в Дубаї може спровокувати масове повернення на батьківщину індійських трудових мігрантів, які складають більше 40% населення ОАЕ, повідомляє індійський телеканал IBN.
Фондовий ринок Індії втратив в останній торговельний день на цьому тижні, 27 листопада, 1,3% на тлі боргових проблем Дубаю, які викликали побоювання нової втечі інвесторів з ринків, що розвиваються. Індійська рупія і урядові облігації також подешевшали.
Дубайська державна інвесткомпанія Dubai World із зобов'язаннями на 59 млрд дол. звернулася до кредиторів з проханням реструктурувати графік боргових виплат, чим викликала хвилю побоювань з приводу можливого дефолту емірату. Дубайські компанії позичили десятки мільярдів доларів в роки будівельного буму, проте світова фінансова криза призвела до різкого падіння цін на нерухомість в еміраті.
За матеріалами:
K2Kapital
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас