Гендиректор Pimco: Дубаї спровокував необхідну корекцію — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Гендиректор Pimco: Дубаї спровокував необхідну корекцію

Фондовий ринок
665
Зростання побоювань, пов'язаних з можливим дефолтом державного конгломерату в Дубаї, стали каталізатором давно назрілої корекції в акціях і ризикованих активах, заявив в інтерв'ю Reuters генеральний директор провідного облігаційного фондового менеджера Pimco.
"Хоча в останні тижні багато хто визнавав збільшення розриву біржових оцінок з економічними і корпоративними реаліями, мало хто готовий зменшувати свою залежність від акцій, - заявив Reuters гендиректор Мохамед Ель Еріан. - Новини з Дубаї виконують роль каталізатора".
Фондові біржі в четвер відчували сильний тиск, пов'язаний з тим, що компанія Dubai World намагається добитися відстрочення платежів зі своїх фінансових зобов'язань.
"В останні тижні ми зменшили ризики шляхом продажів кредитних продуктів і спредів і, відповідно, збільшили частку казначейських векселів та інших високоякісних найменувань", - сказав Ель Еріан.
В цілому глибинні характеристики ситуації в Дубаї схожі з особливостями ситуації в секторах комерційної нерухомості інших країн, включаючи США і Британію, додав він.
"Ситуація в Дубаї позначиться на багатьох ринках, особливо - на економіках, що розвиваються, де ми бачимо масштабні розпродажі акцій компаній з дуже різними фінансовими характеристиками", - зазначив Ель Еріан.
За матеріалами:
K2Kapital
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас