Дубина: Ми документально зафіксували зміни в об'ємі імпорту газу з РФ — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Дубина: Ми документально зафіксували зміни в об'ємі імпорту газу з РФ

Енергетика
241
"Нафтогаз" і "Газпром" підписали додаток №1 до контракту на купівлю-продаж газу, в якому зафіксовані змінений обсяг імпорту НАКом газу в 2009-му та підтверджений обсяг на 2010 рік, заявив голова правління НАК "Нафтогаз України" Олег Дубина у відповідь на запитання про те, які саме документи були підписані 24 листопада в Москві.
"Ми підписали документи, що показують фактичний обсяг споживання газу у 2009-му, і зафіксували обсяги газу, що, як ми вважаємо, знадобляться в 2010 році. У 2009-му це приблизно 33,51 млрд. кубометрів, на 2010-й - 33,75 млрд.", - повідомив голова правління "Нафтогазу".
При цьому він підкреслив, що ці документи ясно вказують на відсутність недобору імпортного газу з боку України.
"Ми підписали додаток №1 до контракту купівлі-продажу газу, в якому зафіксовано змінений обсяг імпорту НАКом газу в 2009-му і підтверджено обсяг на 2010 рік. Це означає, що у нас немає недобору законтрактованого обсягу газу", - констатував Олег Дубина.
За його словами, згода "Газпрому" на скорочення обсягів газу, котрі імпортуються Україною, є наслідком складного переговорного процесу.
"Більш як півроку тому, коли ми розуміли, що зростання споживання газу в країні не буде, ми почали говорити з "Газпромом" про те, що законтрактований обсяг, на жаль, не буде використано", - повідомив голова правління НАК "Нафтогаз України".
За матеріалами:
Дзеркало Тижня
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас