Секретаріат: Голос виборця оцінили в 100 баксів, але багатьох "кинуть" — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Секретаріат: Голос виборця оцінили в 100 баксів, але багатьох "кинуть"

Казна та Політика
1069
Заступник глави Секретаріату Президента України, колишній голова Комітету виборців України Ігор Попов заявляє, що має інформацію про плани деяких політичних сил платити громадянам по 100 доларів за голос на президентських виборах. Про це І.Попов заявив на засіданні круглого столу на тему: "Політична корупція в Україні: суб'єкти, прояви, проблеми протидії", який проходить сьогодні в Києві.
В той же час І.Попов зауважив, що цю думку треба сприймати як експертну, а не як думку посадової особи.
"До мене вже зараз надходить багато сигналів про те, як готується скуповування голосів", - відзначив він.
За словами І.Попова, деякі політичні сили вже сьогодні зарезервували великі суми - по 100 доларів за голос. "При цьому ніхто не обіцяє передоплати, а тому, безумовно, багатьох "кинуть". Але ця сума озвучується по всіх регіонах від різних посередників різних політичних партій", - сказав І.Попов.
Він також висловив переконання, що з виділених на підкуп коштів до виборців дійде лише половина. "Решту забере піраміда посередників. Тенденція дуже прикра. Тим більше що зараз передвиборна кампанія майже ніким не ведеться, що свідчить про резервацію грошей на прямий підкуп виборців", - відзначив І.Попов.
Кажучи про інші прояви корупції у виборчому процесі, він спрогнозував, що найближчі місцеві вибори і, можливо, дострокові парламентські вибори пройдуть згідно з чинною системою тобто за закритими партійними списками. "На жаль, мій прогноз не втішає, ми не змінимо систему", - сказав І.Попов.
Він пояснив, що "вибори є дуже дорогою шоу-кампанією з великими бюджетами, і ці гроші потім необхідно повертати, збираючи їх під певні зобов'язання".
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас