Британські банки є найбільшими кредиторами ОАЕ у Європі, дали в борг понад $49 млрд — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Британські банки є найбільшими кредиторами ОАЕ у Європі, дали в борг понад $49 млрд

589
Британські банки є найбільшими кредиторами Об'єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ) у Європі, повідомляє агентство Bloomberg з посиланням на заяву Royal Bank of Scotland (RBS).
За даними RBS, з $87,3 млрд боргових зобов'язань перед європейськими кредиторами, що є у ОАЕ, $49,5 млрд припадає на борги британським банкам. Ці дані не враховують облігацій, крім того, банк заявив, що окремі дані по боргових зобов'язаннях емірату Дубаї "не доступні".
Раніше повідомлялося, що заява уряду Дубаї про намір реструктуризувати найбільший державний фонд Dubai World і відстрочити погашення його боргових зобов'язань, що складають в цілому $59 млрд, приголомшила інвесторів.
Дубаї в середу оголосив, що залучає Deloitte LLP для допомоги менеджменту в реструктуризації фонду, під контролем якого перебувають порти, нерухомість, а також об'єкти в інших сферах бізнесу як в ОАЕ, так і за кордоном. В рамках реструктуризації уряд емірату просить інвесторів відстрочити погашення боргу Dubai World на шість місяців або більше.
Незважаючи на те, що впродовж двох останніх днів британські банки неодноразово заявляли про те, що не схильні до ризиків, пов'язаних з можливим дефолтом Дубаї, їхні акції падають другий день поспіль. На думку джерел, які цитує The Wall Street Journal, до фінансового ризику, пов'язаного з ситуацією в Dubai World, найбільше схильні банки RBS, HSBC Holdings, Barclays, Lloyds Banking Group і Standard Chartered.
За оцінками різних джерел, заборгованість Dubai World перед RBS складає близько $1 млрд, перед Barclays - $200 млн.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас