Виростити дитину в Австралії коштує майже 1 млн доларів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Виростити дитину в Австралії коштує майже 1 млн доларів

899
Виростити дитину зараз обійдеться батькам в середньому в 917 тисяч доларів, такий висновок зробив австралійський дослідник Марк МакКріндл, вивчивши потреби близько 4,5 тисяч дітей, повідомляє агентство Reuters. Найбільші витрати йдуть на освіту та оплату проїзду в громадському транспорті. Також значна частина коштів витрачається на купівлю одягу і шкільного приладдя.
За словами науковця, статистика парламенту країни, що стверджує, що турбота про дитину з народження до 18 років сьогодні коштує батькам 384 тисячі доларів, помилкова, оскільки вона не включає витрати на приватну освіту, шкільні канікули і так звані "необов'язкові речі". Також МакКріндл поставив під сумнів факт, що дитина залишить рідну домівку в 18 років. Діти Покоління Z, що народилися після 1995 року, починають жити самостійно в середньому після 24, заявив дослідник.
"Вартість" таких дітей відразу збільшується до 834 тисяч доларів. Плюс до всього кожне дитя вимагає "необов'язкових речей", таких як іграшки, солодощі або похід в кіно. В середньому батьки витрачають на такі покупки близько 3 тисяч доларів на рік. У результаті загальна сума досягає 917 тисяч доларів.
МакКріндл запевняє, що сьогоднішні батьки помітно багатші, ніж їхні мами і татусі, а діти покоління Z - найбільш фінансово забезпечені в історії. За його даними, кожна дитина до 6 років в середньому має близько 100 іграшок. Також дослідник зазначає цікавий факт: нинішні діти дуже цікавляться модою і сильно залежні від брендів.
За матеріалами:
bfm.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас