Гордон Браун має намір змінити правила престолонаслідування у Великобританії — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Гордон Браун має намір змінити правила престолонаслідування у Великобританії

Казна та Політика
268
Прем'єр-міністр Великобританії має намір домогтись скасування більш ніж 300-річної заборони на шлюб між членами Королівської сім'ї і особами католицької віри. Голова британського уряду також замахнувся і на так зване правило первородства, яке не дозволяє жінкам королівської сім'ї претендувати на трон в тому випадку, якщо від монаршого зобов'язання не відмовились її брати.
Свої пропозиції до "нового кодексу" престолонаслідування Гордон Браун має намір обговорити з главами урядів країн Британської Співдружності, які завтра зустрінуться у Тринідад. Як пояснює The Daily Telegraph, йдеться про "стовпи" британського порядку про передачу монаршого престолу - закон про престолонаслідування 1701 року.
З необхідністю змін встановлених три століття тому правил престолонаслідування згодні обидві палати британського парламенту. Проте британський прем'єр має намір отримати схвалення всіх урядів Співдружності.
Більшість людей розуміють, що необхідність змін назріла. Проте зміни повинні підтримати не лише у Великобританії, але у всіх державах, що вважають своєю правителькою Її Величність Королеву Єлизавету Другу", -
Британська співдружність, або Співдружність націй, є добровільним об'єднанням 50 держав, до числа яких входить Великобританія і практично всі її колишні колонії і протекторати.
За матеріалами:
K2Kapital
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас