Латвійську Tele2 не будуть карати за розіграш із падінням метеориту — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Латвійську Tele2 не будуть карати за розіграш із падінням метеориту

207
Латвійський мобільний оператор Tele2, котрий розіграв весь світ новиною про падіння метеорита, покараний не буде. Держполіція вирішила не порушувати кримінальну справу проти компанії, не виявивши складу злочину. Замість цього правоохоронні органи наклали штраф на молодого чоловіка за хибний виклик служб безпеки. Про це повідомляє латвійське видання "Телеграф".
Зазначимо, що заяву в поліцію з проханням почати кримінальний процес подала Державна пожежно-рятувальна служба. За даними ДПРС, своїм інсценуванням, частиною рекламної акції, що була, Tele 2 завдав службі збитку в 5,5 тисяч доларів. Сама Держполіція постраждала від жарту на 1600 доларів.
Нагадаємо, латвійський мобільний оператор влаштував інсценування падіння метеорита в кінці жовтня недалеко від міста Мазсалаца. Близько 18 годин в рятувальну частину надійшов виклик, в якому повідомлялося, що неподалеку горить поле. На місці випадку пожежники виявили воронку, діаметр якої становив близько 10 метрів, а глибина - 5. В інтернеті також з'явилося відео з місця падіння "метеорита". На місце НП прибула армія, поліція, пожежники, науковці. Фотографії з'явилися у всіх світових ЗМІ. Але після експертизи латвійські і естонські учені заявили, що воронку вирили звичайною лопатою. Пізніше Tele2 зізналася, що падіння метеорита було лише рекламною акцією.
За матеріалами:
bfm.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас