Тігіпко: Спроба реформувати НБУ призведе до загострення загальнонаціональної банківської кризи — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Тігіпко: Спроба реформувати НБУ призведе до загострення загальнонаціональної банківської кризи

631
Спроба реформувати Національний банк України (НБУ) призведе до загострення загальнонаціональної банківської кризи, вважає кандидат на пост президента України, екс-глава НБУ Сергій Тігіпко.
"Уряд хоче підім'яти під себе банківську систему. Він готовий проігнорувати той факт, що незалежність Національного банку і концентрація в нього повноважень з контролю над банківською системою - один з найважливіших чинників стабільності фінансової системи України", - сказав С.Тігіпко, коментуючи заяву в.о. міністра фінансів Ігоря Уманського про необхідність реформування НБУ шляхом виведення з нього функцій банківського нагляду, повідомила прес-служба політика.
"Банківська криза тільки-но почала затухати. Нам потрібно бути гранично обережними в питаннях банківського нагляду. Змінювати його систему напередодні можливої другої хвилі кризи абсолютно неприпустимо", - заявив С.Тігіпко.
На думку політика, реформування системи банківського нагляду - не справа Кабінету міністрів. "Зростання збитків Ощадбанку - яскравий приклад неефективної політики уряду стосовно банківської системи. Уряду варто зосередитися на його прямих завданнях у сфері фінансів - виконанні бюджету, управлінні зовнішнім боргом", - сказав він.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас