Мінпаленерго спростовує можливість передачі Феодосійської нафтобази в управління "Укртранснафті" — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Мінпаленерго спростовує можливість передачі Феодосійської нафтобази в управління "Укртранснафті"

Енергетика
314
Державне "Феодосійське підприємство із забезпечення нафтопродуктами" (Феодосія ПОНП, АРК) не продаватимуть в управління ВАТ "Укртранснафта", заявив міністр палива і енергетики Юрій Продан журналістам.
Він пояснив, що законодавчо заборонено передавати державне підприємство, яким є нафтоперевалка у Феодосії, відкритому акціонерному товариству.
Продан також повідомив, що нафтобаза Феодосії працює стабільно, і недавно контролюючі органи провели перевірку її діяльності і не виявили жодних порушень.
Як повідомлялось, раніше радник прем'єра з енергетичних питань Олександр Гудима заявив, що відносно Феодосійської ПОНП зроблені спроби рейдерства.
Наприкінці жовтня за наказом Мінпаленерго відбулась перевірка фінансово-господарської діяльності нафтобази Феодосії на підставі депутатського запиту про нібито порушення, що є на підприємстві. На початку листопада перевірки його роботи здійснили також генеральна прокуратура і УБЕЗ.
В січні-вересні 2009 року нафтобаза збільшила перевалку нафти і нафтопродуктів на 6,5% в порівнянні з аналогічним періодом 2008 року - до 1 млн 230 тис. тонн.
За даними компанії, її чистий прибуток за дев'ять місяців поточного року збільшився на 59,6% - до 17,02 млн грн.
Феодосійське ДП виконує роботи з перевалки світлих нафтопродуктів і нафти.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас