Світовий Банк: Автоаварії обходяться Росії в 34 млрд дол. на рік — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Світовий Банк: Автоаварії обходяться Росії в 34 млрд дол. на рік

198
Високий рівень аварійності на дорогах в Росії обходиться скарбниці в 34 млрд доларів на рік, повідомляється в новій доповіді Світового банку під назвою "Протистояти "смерті на колесах". У таких сусідніх країнах, як Туреччина, Польща і Україна такі витрати оцінюються в 14 млрд доларів, 10 млрд доларів і 5 млрд доларів відповідно.
В доповіді вказується, що масштаби дорожніх проблем в країнах СНД, Східної і Центральної Європи, Балтії і Балкан набагато ширші, ніж в Західній Європі. Серед чинників, якими обумовлений підвищений рівень смертності і травматизму на дорогах, названі слабка організація безпеки руху, погіршення фізичного стану доріг, небезпечні транспортні засоби, низька дисципліна водіїв, нерівномірне застосування профільних законів і норм, а також стрімке зростання кількості машин на дорогах.
Голова сектору охорони здоров'я в регіональному підрозділі ВБ по Європі і Центральній Азії Абдо Язбек підкреслив, що автоаварії - це не лише особисті і родинні трагедії. Висока смертність на дорогах "посилює демографічну кризу і покладає додаткові витрати на економіку".
Як раніше повідомлялося, 45 відсотків загиблих при аваріях на російських дорогах - це пішоходи. Для порівняння, в таких країнах, як Великобританія, Японія і Німеччина смертність пішоходів в три рази нижча.
За матеріалами:
bfm.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас