В Україні набрав чинності закон щодо протидії корупції та організованій злочинності — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

В Україні набрав чинності закон щодо протидії корупції та організованій злочинності

2210
В Україні набрав чинності закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення організаційно-правових основ запобігання, протидії, припинення корупції та організованої злочинності і виконання комітетами Верховної Ради України контрольних функцій". Закон №1692-VI, ухвалений парламентом 23 жовтня 2009 р., опублікований в газеті "Урядовий кур'єр".
Згідно із документом, створення і ліквідація відділів і відділень з боротьби з організованою злочинністю в містах затверджується рішенням Кабінету міністрів України за поданням міністра внутрішніх справ України, погодженим з комітетом Верховної Ради з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією.
Начальник Головного управління боротьби з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ України призначається на посаду і звільняється з посади за рішенням Кабінету міністрів України за поданням міністра внутрішніх справ, погодженим з комітетом Верховної Ради з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією, і є першим заступником міністра внутрішніх справ України.
Заступники начальника Головного управління боротьби з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ України, начальники управлінь Головного управління призначаються на посади і звільняються з посад міністром внутрішніх справ України за поданням начальника Головного управління боротьби з організованою злочинністю, погодженим з комітетом Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією.
Начальники управлінь боротьби з організованою злочинністю в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі призначаються на посаду і звільняються з посад міністром внутрішніх справ України за поданням начальника Головного управління боротьби з організованою злочинністю, погодженим з комітетом Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією. Начальник слідчого управління Головного управління боротьби з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ України за посадою є заступником начальника Головного управління боротьби з організованою злочинністю, а начальники слідчих підрозділів в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі - заступниками начальників спеціальних підрозділів з боротьби з організованою злочинністю.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас