Жителі Італії закидали бананами міністра, який запропонував скасувати обідню перерву — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Жителі Італії закидали бананами міністра, який запропонував скасувати обідню перерву

279
Жителі італійського міста Сієна засвистіли і закидали бананами міністра з виконання програми уряду Італії Джанфранко Ротонді, який раніше виступив проти обідньої перерви, яка нібито порушує гармонію робочого дня.
"Перерва на обід не лише завдає збитку роботі, але і порушує гармонію дня. Мені ніколи не подобався цей ритуал, який блокує всю Італію", - заявив Ротонді в інтерв'ю одному з інтернет-видань. Він також зазначив, що потрібно закрити парламентський буфет, який щороку обходиться скарбниці приблизно в 5 млн євро і "сприяє ожирінню парламентарів".
Член керівництво Партії італійських комуністів Джанні Пальяріні сприйняв ідею міністра без особливого ентузіазму. "А сам Ротонді колись працював? Мабуть, він настільки звик спілкуватися зі своїми друзями-підприємцями, що будь-яке з прав трудящих викликає у нього дискомфорт. Міністр повинен зрозуміти, що це не обідня перерва, а його уряд блокує Італію", - зазначив Пальяріні.
В свою чергу, лідер Італійської конфедерації профспілок трудящих Раффаеле Бонанні запропонував Ротонді припинити відвідувати парламентський буфет і подати таким чином хороший приклад іншим.
Нагадаємо, 18 листопада нижня палата парламенту Італії висловила вотум довіри уряду Сильвіо Берлусконі.
За матеріалами:
РІА Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас