Делегація "Нафтогазу України" відбула на переговори до Москви — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Делегація "Нафтогазу України" відбула на переговори до Москви

Енергетика
291
Делегація Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" у вівторок вранці вилетіла до Москви, щоб, як повідомив напередодні глава НАК Олег Дубина, почати юридичне оформлення зменшення об'ємів закупівлі природного газу в 2010 році з ВАТ "Газпром".
"Делегація "Нафтогазу" вирушила на переговори до Москви", - сказав агентству "Інтерфакс-Україна" прес-секретар держхолдингу Валентин Землянський.
Він додав, що докладніша інформація про склад делегації та цілі її візиту буде оприлюднена пізніше.
Дубина напередодні повідомив, що прем'єри України і Росії минулого тижня доручили "Нафтогазу" і "Газпрому" документально оформити нестягування з українського держхолдингу штрафних санкцій і пені за недобір російського газу в 2009 році і зниження об'ємів закупівлі природного газу Україною в 2010 році.
Крім того, українські ЗМІ повідомили, що в Москві НАК може обговорити з російськими банками можливість надання кредиту на суму від $500 млн до $1 млрд.
Згідно з підписаним в січні 2009 р контрактом з "Газпромом", в 2010 році "Нафтогаз" має збільшити закупівлю російського газу з 40 млрд куб. м до 52 млрд. куб. м. Штрафні санкції можуть бути пред'явлені, якщо об'єм закупівель складає менше 80% контрактних зобов'язань.
"Нафтогаз" і представники українського уряду раніше прогнозували, що в 2009-2010 році об'єми закупівель російського газу складуть близько 25-27 млрд куб. м щороку.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас