Продажі корпоративних облігацій в США б'ють рекорди — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Продажі корпоративних облігацій в США б'ють рекорди

Казна та Політика
257
Загальний обсяг корпоративних облігацій, проданих компаніями-позичальниками в США в 2009 році, за даними агентства Bloomberg, вже перевищив відповідний показник докризового 2007 року.
За підрахунками агентства, загальна сума отриманих від продажу бондів коштів за поточний рік склала рекордні $1 трлн 171 млрд. Попередній рекорд корпоративних випусків був встановлений в 2007 році - $1 трлн 167 млрд.
Одразу після історичного банкрутства Lehman Brothers у вересні 2008 року борговий ринок практично закрився, проте пожвавився цього року на тлі поступового виходу світової економіки з рецесії. Обсяги випусків корпоративних облігацій різко зросли.
На думку директора із стратегій вкладень в інструменти з фіксованою прибутковістю компанії Knight Libertas LLC Брайана Йелвінгтона, багатьом компаніям у зв'язку з кризою ліквідності довелося переглянути свою залежність від короткострокового фондування. Він також зазначив, що вартість позикових коштів зараз знаходиться на історично низьких рівнях: так, Федеральна резервна система торік зменшила базову ставку з кредитів overnight до 0-0,25%.
За матеріалами:
K2Kapital
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас