Чи даєте хабарі ДАІ? — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Чи даєте хабарі ДАІ?

2279
Більш як половина опитаних на сайті УНІАН знаходять спільну мову з Державтоінспекцією за допомогою хабарів. Причому третина відвідувачів, що взяли участь у опитуванні, платить даішникам часто, четверта частина - іноді. Не дають гроші менш як 18 відсотків. Тих же, хто пропонує хабар міліції, але та відмовляється брати, - виявилося менш як 2 відсотки. Усього станом на 24 листопада (19.45) проголосувало 2910 користувачів Інтернету.
Запитання на сайті сформульовано таким чином: “Чи даєте хабарі ДАІ, коли Вас зупиняють за порушення Правил дорожнього руху?”
Відповіді:
Так, часто - 31,7%
Іноді - 24,7%
Ні - 17,3%
Мене не зупиняють (не порушую правил) - 10,1%
Не їжджу за кермом - 13,2%
Даю, але не беруть - 1,9%
Свій варіант - 1%.
Серед “своїх варіантів”, надісланих в УНІАН, цікавими видаються такі:
“А хіба можна інакше?”; “Просять дуже жалісливо”; “Завжди”; “Змусять дати все одно”; “З задоволенням - дешевше і простіше”; “Даю завжди, беруть завжди”; “Даю 900 - 1000 рублів” (відповідь з Росії); “Ще жодного разу не відмовилися від хабара, орієнтовно - половина від офіційного штрафу”; “Вимагають”; “Завжди просять - даю”; “Доводиться давати, бо самі ледве в кишеню не лізуть”; “Інакше далі не поїдеш”; “Коли порушую - вимагають і беруть”; “Безпідставно зупиняють і погрожують”.
“Ніколи”; “Самі вимагають, але не даю принципово”; “Намагаються змусити до дачі хабара за фіктивні порушення - посилаю на...”; “Якщо намагаються розвести на гроші, сам на них наїжджаю”; “Як правило, займаються вимаганням, вигадуючи неіснуючі порушення. Вимагаю номер жетона й телефоную на гарячу лінію ДАІ. У 95% віддають документи”; “Хочуть хабара, але не даю”.
“Мене відпускають і так”; “Звертаюся до суду”; “Хотів би дати, та не вмію”; “Умію і без грошей відмазатися”; “Вони мені доплачують, аби тільки залишив у спокої”; “Не даю, бо сам маю ксиву”; “Ні, показую посвідчення”; “Не зупиняюсь”.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас