Член ради ЄЦБ сумнівається в готовності економіки єврозони до згортання стимулюючих заходів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Член ради ЄЦБ сумнівається в готовності економіки єврозони до згортання стимулюючих заходів

138
Поки не ясно, чи готова європейська економіка до згортання заходів кредитно-грошового і фінансового стимулювання, вважає член ради Європейського центрального банку (ЄЦБ) Мігель Анхель Фернандес Ордонес, повідомляє агентство Bloomberg.
"Ми, як і раніше, не знаємо, до якої міри економічний підйом, що починається, може підтримуватися самостійно, щоб дозволити собі відкликання виняткових заходів стимулювання економіки, не побоюючись нового спаду", - заявив М.Ордонес, виступаючи в Мадриді.
Передчасна відмова від цих заходів може негативно позначитися на відновленні економіки, а їх запізніле відкликання може стримати підйом, відзначив він.
За словами М.Ордонеса, інфляція "залишиться помірною в найближчому майбутньому, а ризику дефляції зараз нема".
В п'ятницю глава ЄЦБ Жан-Клод Тріше заявив, що Центробанк поступово виведе з економіки єврозони надмірну ліквідність, яка вливалася з метою подолання кризи.
"Не всі наші заходи вливання ліквідності будуть так само необхідні, як у минулому, - відзначив Ж.-К.Тріше. - Будь-які нестандартні заходи, продовження реалізації яких загрожуватиме ціновій стабільності, треба згортати без зайвого зволікання, не допускаючи подвійного тлумачення".
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас