Тоні Блер "мріє про високу посаду" в ООН або Світовому банку — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Тоні Блер "мріє про високу посаду" в ООН або Світовому банку

154
Отримавши невдачу в боротьбі за пост президента Євросоюзу, колишній британський прем'єр Тоні Блер все ще не втратив надію зайняти "ключовий міжнародний пост".
Тривалий час вважаючись фаворитом на зайняття посади президента ЄС, 56-річний Блер був витіснений на фінішній прямій менш відомими, але більш, на думку лідерів країн ЄС, ефективними кандидатами. В результаті минулого четверга президентом ЄС був вибраний нинішній бельгійський прем'єр Херман Ван Ромпей. Про це в суботу написала The Independent.
Зараз Блер розмірковує про інший не менш впливовий і блискучий пост, повідомляє оточення колишнього прем'єра. Серед тих організацій, які цікавлять Блера, - ООН і Світовий банк.
Як відзначає у свою чергу біограф Блера Ентоні Селдон, невдача в боротьбі за пост президента ЄС тільки підсилила бажання колишнього прем'єра боротися за іншу "високу міжнародну посаду".
Наразі Тоні Блер є спецпосланцем близькосхідного квартету в пошуках миру на Близькому Сході, радником деяких африканських держав, консультантом банку і страхової компанії. Екс-глава британського уряду також відвідує за плату звані обіди і читає лекції.
За матеріалами:
K2Kapital
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас