Високопоставлений менеджер Mercedes очолить Opel — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Високопоставлений менеджер Mercedes очолить Opel

204
Друга людина в компанії Mercedes Car Group, директор з виробництва Райнер Шмюкле, за інформацією журналу Spiegel, очолить концерн Opel. Як пише видання, Шмюкле вважається головним претендентом на пост глави кризового підприємства.
Разом з тим єврокомісар з питань промисловості Гюнтер Ферхойген виступив проти того, щоб країни Євросоюзу, в яких є заводи Opel, надавали державну допомогу материнській компанії німецького концерну General Motors, передає агентство dpa. Він назвав "тривожними" відомості про неофіційну згоду деяких країн виділити допомогу GM. За словами єврокомісара, державна підтримка є порушенням конкуренції, а тому заборонена. Будь-які винятки із загального правила мають бути затверджені Єврокомісією, але не можуть бути прив'язані до збереження робочих місць в тому чи іншому регіоні.
За інформацією Spiegel, Великобританія має намір надати новому керівникові європейського підрозділу General Motors Ніку Рейлі гарантії по кредитах на суму понад 400 мільйонів євро, Іспанія може виділити від 300 до 400 мільйонів євро, а Польща обіцяла податкові послаблення. Якщо ж GM відмовиться від планів закриття заводу в Антверпені, то Бельгія була готова надати до півмільярда євро, проте Рейлі відкинув ці умови, пише видання.
Міністр економіки Німеччини Райнер Брюдерле знов висловився проти надання державної допомоги концерну Opel. "Ми повинні поступово повертатися в нормальне русло соціально-ринкової економіки", - сказав політик газеті Hamburger Abendblatt.
За матеріалами:
УБР
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас