Німці не хочуть економити на подарунках до Різдва — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Німці не хочуть економити на подарунках до Різдва

264
Незважаючи на економічну кризу, більшість німців не мають наміру економити на різдвяних подарунках. Майже 60 відсотків збираються витратити стільки ж, скільки і в 2008 році. Такі результати опитування, в якому взяли участь 1000 осіб, проведеного Товариством з вивчення споживчого попиту (GFK) для газети Welt am Sonntag.
7% респондентів планують навіть витратити ще більше, ніж роком раніше. Проте, 26 відсотків опитаних призналися, що мають намір цього року заощадити на подарунках.
Багато європейських виробників чекають, що попит в передріздвяні дні перевищить рівень минулого року, повідомляє агентство АР.
Так, основний обсяг продажів у виробників настільних ігор - до 40 відсотків припадає якраз на передріздвяні дні. Цього року їх оборот може перевищити звичайні обсяги. Про це свідчить підвищений попит на продукцію в останні декілька тижнів.
В той час як продажі комп'ютерних ігор тримаються на стабільно високому рівні, класичні ігри та іграшки, наприклад, кубики або плюшеві звірі користуються все більшим попитом. В середньому кожна дитина у ФРН отримує на Різдво подарунки на загальну суму 240 євро. Особливою любов'ю дітей, за даними фахівців, користуються іграшки відомих виробників. Деякі набори конструктора Lego вже повністю розкуплені.
За матеріалами:
Deutsche Welle
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас