У Китаї збільшується шахрайство з банківськими картами — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У Китаї збільшується шахрайство з банківськими картами

Кримінал
190
В Китаї з початку майбутнього року буде розгорнуто великомасштабну спецоперацію по припиненню махінацій з банківськими картами, яка діятиме протягом всього року, повідомив заступник директора департаменту з боротьби з економічними злочинами міністерства громадської безпеки КНР Чжан Тао на робочій нараді.
"Спецоперацію проводитимуть органи громадської безпеки при активному сприянні Народного банку Китаю", - додав він.
Для злочинів цього виду стали характерні отримання банківських кредитних карт на підставних осіб або за допомогою фіктивних компаній, умисне перевищення кредитного ліміту, незаконне надання і отримання конфіденційної інформації про власників кредитних карт, активне використання аферистами можливостей Інтернету і зростання числа махінацій за участю жителів зарубіжних країн і районів.
За даними міністерства громадської безпеки, з початку поточного року було заведено близько 6,5 тис. справ, пов'язаних з махінаціями з банківськими кредитними картами, в яких фігурує сума у розмірі 440 млн юанів ($64,4 млн). Ці дані зросли в порівнянні з аналогічним періодом минулого року в 2 і 2,38 разу відповідно.
За матеріалами:
K2Kapital
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас