ВОЛЯ запропонувала місячний абонемент на додатковий сервіс "відео-на-замовлення" — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

ВОЛЯ запропонувала місячний абонемент на додатковий сервіс "відео-на-замовлення"

366
6 листопада 2009 року, Київ. Із 5 листопада компанія ВОЛЯ поліпшила роботу популярного додаткового сервісу "відео-на-замовлення", що зробить його ще доступнішим та зручнішим. Тепер у абонентів послуги "Воля Преміум ТВ" з’явилася можливість купувати абонемент, який діє до кінця поточного місяця.
Щотижневі фільми і сеанси у двох віртуальних кінозалах, "Домашній кінозал" і "Домашній кінохіт", будуть дублюватися.
При цьому у кінозалі "Домашній кінохіт", як і раніше, фільм демонструється протягом тижня – з 06:00 поточного четверга до 06:00 наступного четверга. Вартість одного замовлення залишається такою самою, як і раніше, – 15 грн.
А в "Домашньому кінозалі" період демонстрації змінився - він тепер починається з 00:00 першого числа поточного місяця і закінчується в 00:00 першого числа наступного місяця (вартість такого замовлення або абонементу* становить 25 грн.). Тому для "Домашнього кінозалу" достатньо придбати такий віртуальний абонемент вартістю 25 грн. У цьому випадку, незалежно від дати замовлення, абонент може користуватися додатковим сервісом "відео-на-замовлення" і дивитися фільми до кінця поточного місяця, тобто до 30 чи 31 числа, без додаткової плати. Наприклад, зробивши замовлення на початку місяця, абонент отримує можливість подивитися всі фільми, які демонструються в цьому місяці (тобто протягом більше ніж 4 тижнів), а економія в оплаті починається вже з другого тижня.
Замовлення, як і раніше, можна зробити на Порталі абонента http://portal.volia.com або за допомогою SMS-повідомлення.
Процедуру замовлення детально описано на сайті: http://volia.com/nvod/order.
Розклад доступних для перегляду фільмів і сеансів –http://volia.com/nvod/schedule .
*Абонемент – одноразове зняття коштів із особового рахунка послуги "Воля Преміум ТВ".
Додатковий сервіс "відео-на-замовлення" віртуальний кінотеатр для абонентів послуги доступу до телевізійних програм "Воля Преміум ТВ", який надається на платній основі. Доступ до фільмів відкривається для всіх телевізорів, підключених за одним договором. Детальна інформація http://www.volia.com/nvod
Компанія ВОЛЯ є національним українським провайдером і надає комплекс сучасних телекомунікаційних послуг: кабельне цифрове телебачення, високошвидкісний доступ до Інтернету, послуги найбільшого в Україні дата-центру, а також додатковий сервіс "відео-на-замовлення".
За матеріалами:
Воля.com
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас