Втрати робочих місць компаніями Уолл-стріт були меншими від прогнозів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Втрати робочих місць компаніями Уолл-стріт були меншими від прогнозів

110
Компанії Уолл-стріт відновлюються після кризи швидше, ніж економіка США в цілому. Чотири найбільші нью-йоркські інвестиційні компанії отримали прибуток у розмірі $22,6 млрд за перші три квартали цього року, йдеться в доповіді глави контрольно-фінансового управління штату Нью-Йорк Томаса Дінаполі, повідомило агентство Bloomberg. Минулого року їхні втрати перевищили $40,3 млрд.
В доповіді Т.Дінаполі сказано, що інвесткомпанії Уолл-стріт під час кризи втратили не більше 35 тис. робочих місць, тоді як уряд передбачав, що число скорочень досягне 47 тис.
Шість найбільших банків США виділили в перші дев'ять місяців цього року $112 млрд на виплати компенсацій і бонусів співробітникам, включаючи фондові опціони. Тим часом відрахування прибуткового податку до бюджету Нью-Йорка в цей період скоротилися у зв'язку із заходами федерального уряду щодо обмеження виплати бонусів грішми, а також відстрочення виплат, покликаними обмежити ризиковані операції.
"Ніхто не може передбачити наслідки реформи у сфері винагород, - заявив Т.Дінаполі. - Враховуючи цю невизначеність, Нью-Йорк не може покладатися на податкові доходи від компаній Уолл-стріт".
На частку фінансових компаній два роки тому припадало 20% податкових доходів бюджету штату Нью-Йорк. У цьому фінансовому році, який завершиться 31 березня, фінансова галузь забезпечить лише 15% податкових надходжень, йдеться в доповіді Т.Дінаполі.
За підсумками фінансового року, що завершився 30 червня, податкові відрахування компаній Уолл-стріт до бюджету штату Нью-Йорк впали приблизно на 40%, або на $1,9 млрд.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас